13 Temmuz 2016 Çarşamba

Harem pantolon ve Abla Kardeş Mayıs 2016

Perşembe pazarını keşfettiğimde elime kocaman bir penye geçti. herkeste olan şu meşhur harem pantolanlardan ve berelerden bende denemezsem olmaz dı yani.


Zeynep Asya'nın ki harem pantolon olmadı. tayt gibi kesmişim. Erkan Efe'nin pantolonuda tam koca bezine göre oldu.Berelerde Asya'nın ki çift katlı iki tarafıda kullanılabiliyor. Sarı astarı var ama çekmemişim orayı. Efe'nin kinin tek detayı arkadaki püskülü.


Kardeşlik konusuna gelirsek...


Abla kardeş arasında büyük kıskançlık olsada seviyorlar birbirlerini. Bİrlikte oynamaya bile başladılar.  Erkan Efe biraz sinirli gelip gidip vuruyor. Asya ise kıskançlıkla karışık bir nazla hemen ağlamaya hazır hale geliyor.


Ama Erkan Efe ablasını görünce gözlerinin içi gülüyor. O ne yaparsa taklit ediyor, peşinden gidiyor. Kısacası iki çocuklu hayat gerçekten güzel tüm zorluklarına rağmen.


  Fotoğraflar mayıs ayından. O sıralar Zeynep Asya su çiçeği geçirmişti. Bu izler ondan . Kaşınmasın diye bir bardak suya kabartma tozu ekleyip onu sürdüm vücuduna. Sulu halleri geçince iz kalmasın diyede krem sürdüm sürekli.
Erkan Efe'ye geçmedi şükür.


Birbirie karışmış şu ayaklar tüm dunyaya değer...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blog Listem

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Popüler Yayınlar