15 Nisan 2014 Salı

Son Günlerde...

Minnoşumun doğru düzgün fotolarını çekemiyorum.Öyle yoğun çalışıyorum ki. Bir yandan okul, bir yandan hamilelik. Zor işlermiş zor. "Çocuk da yaparım kariyer de" diyenler nasıl yapıyorlar bu işi bilemedim. Fotoğraf makinesinin çantasını bile açamıyorum, kolaydaki cep telefonuyla uyduruk resimler çekiyorum. Kuzumun güzelim anları kaçıp gidiyor.

Kuzumun anne olup bana yemek yaptığı zamanlar. "Balık yapıyım mı sana annesinin kuzusu. Çokmu acıktım annesinin bitanesi diye diye bana yemeklerde yapar.
Mart ayı başında park gezintimiz. Kendi sallanmadı yavrularını sallıyor. Kedi, köpek, ayıcık hepsi yavrusu bu küçük hanımın. Poz ver deyince binbir surat bu böcük.


Geçen haftaki park gezintimiz. Çocuklarla oynamaya bayılıyor. Hemende arkadaş bulabiliyor kendine.
Elanur ablamız 23 nisanda gösteri yapacakmış. Anadolu ateşi müziği eşliğinde.Bizim ki evde anadolu ateşi diyediye tepiniyor oda yapıyormuş gösteri. Birde ablasının tüllü eteğinden istedi. Bende evdeki kardeşimin gelin arabasından arta kalan tüllerle yapıverdim bişey.

İşte eteğimizden ilk denemeler.  uçları kesilip düzeltilecek, astar dikilecek içine. Babamız ve dayımız da yapım aşamasında yardım ettiler bize.


Geçen hafta babası evdeydi. Kahvaltı ettikten sonra anneannesine bırakıyordu Asya'yı. Değişik kahvaltı denemeleri yapmışlar baba kız. hergün dondurmalar yemişler, anneyle hiç yok ama...:)

2 yorum:

 1. yavrum maşallah gün geçtikçe daha da güzelleşiyor annesi:)zaman yetmiyor onları doya doya yaşamaya..ah bu çalışan annelik ahhhhh...

  YanıtlaSil
 2. Yediden Yetmişe Blogger Buluşması 1

  Uzun zamandır plandığım blogger buluşmasını, sevgili Saglıklı Mutfak Hilal ile gündeme getirmeye karar verdik.

  Bundan bir kaç sene önce yaklaşık 120 kişinin katıldığı bu güzel buluşmayı yenilemek ve siz blogger dostlarımızla tanışmak istedik.

  İstanbul'da bulunan tüm moda, yemek, teknoloji, anne-bebek, gezi, mekan, fotograf, dekarasyon, makyaj yazan tüm blog yazarları bu buluşmaya davetlidir.

  Bizlerle keyifli bir kaç saat geçirmek isterseniz, yapmanız gereken bulusma2014@gmail.com adresine isim, soyisim ,blog adı ve telefon numaranızı yazarak "Geliyorum" demek.

  80 kişi ile sınırlı olan bu güzel buluşmada sizleri çok güzel hediyeler bekliyor olacak.

  Haydi acele edin. Katılım ücreti 25 Tl dir. 3 mayıs cumartesi günü yapılacaktır.

  Tüm detaylar www.birdemliksohbet.com adresinde..

  Sormak istediğiniz her bilgi için bizlere, bulusma2014@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil

Blog Listem

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Popüler Yayınlar