12 Nisan 2013 Cuma

Haftasonu


Bİrkaç hafta önceki haftasonumuz yine yazı yazmaya vakit bulamayan ben ancak fırsat bulabildim. Doğumu çok yaklaşmış arkadaşla bebeksiz son günlerini değerlendirmek için haftasonu yürüyüşe çıkmıştık.
Asya minik bir derede kurbağlar gördü. Temiz hava, bol güneş bize çok iyi geldi.

Eşimin çocukluk anılarının olduğu biryerdi gittiğimiz alan.Eski bir teleferik vardı. Küçükken gittiklerinde teleferiğe binmiş bir grup çocuk ortada kalmışlar, içlerinden bir kız ipi çekmeye çalışırken elini teleferiğin tellerine sıkıştırmış, cesur kocacığımda onları kurtarmaya çalışırken nerdeyse elini koparıyormuş. 
Asya'nın üzerindeki hırkayı anneannesi ördü.Baharlık mont yerine kullanıyoruz birazcık büyük oluyor esasen. Mor şapkasını ise kızımın çok sevdiği annemin komşusu örüp hediye etmiş.

Çocuklu ben ve hamile arkadaşım eşlerimize ayakbağı oluyormuşuz,rahat yürüyüş yapmıyorlarmış dağda tepe de diye nispeten daha düzlük bir yer olan harikalar diyarına sepetlendik kibarca.Eşlerimiz dağ bayır gezerken biz üçümüz kız kıza Harikalar Diyarında takıldık.Masal adasına gittik.
Asya bayıldı ordaki karakterlere. Yanlarında durdu poz verdi bize. Güliver heykeline adam diye seslenip durdu.En çok da daltonların en küçüğünü sevdi galiba.Kolunu jo daltonun omzuna doladı, yanak yanağa poz verdiler.:) Hatun boyu boyuna birisini buldu sonunda.10 Nisan 2013 Çarşamba

Bem bem bem

Minik Asyamızın yeni kelimesi bem.

Herşeyi o yapmak istiyor, herşeyin bir ucundan tutuyor. Merdivenleri tek başına çıkmak, arabanın kapısını açmak, bulaşık makinasına deterjanı koyup çalıştırmayı istemek bunlardan birkaçı...

Annesi topuklular üzerinde daha yeni yeni durmaya alışmışken kızı pek bi sevdi bu ayakkabıları. İş yerine elinde bir poşette topuklular,ayağında en rahatından düz ayakkabılarla gelen birisiyim hala. Bem bem diye geçirdi ayaklarına topukluları. Elinden alana kadar neler çektim, nasıl ağladı böcüküm.

1 Nisan 2013 Pazartesi

Çekiliş Sonuçları


    Herkese tekrar teşekkür ederim katıldığınız için. Sonunda kazananları belli edebildik. Elimde olmayan nedenlerden dolayı geciktirdim çekilişi çok özür dilerim. Bugün kargoya vermeyi planlıyordum halbuki. Haftasonu fırsat bulamadım. Gündüz iş yerinde öyle yoğunduk ki hiç ilgilenemedim. Bir ara random org dan denedim ama içime sinmedi. Listenin yazıcıda çıktısını alıp akşam evde Asya'ya çektirmek daha makul geldi.


Kız çocuk için kazanan:
Demetin Dünyası
Erkek Çocuk için kazanan:
Dilek
Kazanan arkadaşlara mail yoluyla ulaşmaya çalışacağım.En yakın zamanda gönderimlerini yaparız artık.Sevgiler tekrardan.

Blog Listem

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Popüler Yayınlar