12 Nisan 2013 Cuma

Haftasonu


Bİrkaç hafta önceki haftasonumuz yine yazı yazmaya vakit bulamayan ben ancak fırsat bulabildim. Doğumu çok yaklaşmış arkadaşla bebeksiz son günlerini değerlendirmek için haftasonu yürüyüşe çıkmıştık.
Asya minik bir derede kurbağlar gördü. Temiz hava, bol güneş bize çok iyi geldi.

Eşimin çocukluk anılarının olduğu biryerdi gittiğimiz alan.Eski bir teleferik vardı. Küçükken gittiklerinde teleferiğe binmiş bir grup çocuk ortada kalmışlar, içlerinden bir kız ipi çekmeye çalışırken elini teleferiğin tellerine sıkıştırmış, cesur kocacığımda onları kurtarmaya çalışırken nerdeyse elini koparıyormuş. 
Asya'nın üzerindeki hırkayı anneannesi ördü.Baharlık mont yerine kullanıyoruz birazcık büyük oluyor esasen. Mor şapkasını ise kızımın çok sevdiği annemin komşusu örüp hediye etmiş.

Çocuklu ben ve hamile arkadaşım eşlerimize ayakbağı oluyormuşuz,rahat yürüyüş yapmıyorlarmış dağda tepe de diye nispeten daha düzlük bir yer olan harikalar diyarına sepetlendik kibarca.Eşlerimiz dağ bayır gezerken biz üçümüz kız kıza Harikalar Diyarında takıldık.Masal adasına gittik.
Asya bayıldı ordaki karakterlere. Yanlarında durdu poz verdi bize. Güliver heykeline adam diye seslenip durdu.En çok da daltonların en küçüğünü sevdi galiba.Kolunu jo daltonun omzuna doladı, yanak yanağa poz verdiler.:) Hatun boyu boyuna birisini buldu sonunda.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blog Listem

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Popüler Yayınlar