26 Şubat 2012 Pazar

Okunacak Kitaplar

Elimde birkaç kitap var henüz vakit bulup da okuyamadığım.Temmuza kadar hiç değilse birini bari bitirmiş olsam.Eskiden ne okurdum.İki günde biterdi kitaplar.Çok heyecanlı ise gece uyumaz okur bitirirdim.Şimdi kpss test kitapları yoldaş oldu bana.Şu temmuz bir gelse,sınavım iyi geçse.Ahh ahh.

Arkadaşımdan almıştım.Tavsiye etti.Çok beğenmiş.İlk 100 sayfasını okumuştum.Sıkıldım koydum bir köşeye.

Bu da kardeşimin veridği kitaplardan birisi.Sürükleyici bir kitap mı hiç bilmiyorum.Umarım bir çırpıda okunur.


Okumayan yoktur bu kitabı.2001 basımı bendeki.Hatta dizisi çekilmişti.Erdal beşikçioğlu oynamıştı vali rolünü.
Amin Maalouf'un daha önce hiçbir kitabını okumadım.Ama bu kitabı var elimde.Kitap için yapılan yorumlar da önceki kitapları gibi akıcı olmadığı söyleniyor.Bakalım göreceğiz.Bunu bir okuyalım da diğer kitaplarını da edinmeyi düşünüyorum.

En merak ettiğim kitap.'Şibumi' ne kadar farklı geliyor kulağa.Başlamamak için kendimi zor tutuyorum.Çünkü başlarsam elimden bırakamam diye düşünüyorum.Halbuki çözmem gereken hergün 500e yakın soru var.puuff pufff :((

3 yorum:

 1. göçebe ıyıdır bazen steph. edebıyat prcalıyor sıkılıyorsun ama guzeldır

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Grace ilk yüze yakın sayfasını okudum.oldukça sıkıcıydı.Ama sonunu merak ettiğim için devam edeceğim.Güzelse zevkle okurum .

   Sil
 2. Sana iyi okumalar canım.. Ben senin şu ufaklığa her baktığımda yiyesim geliyor bu arada. Maşallah. Benim yerime azcık sıkıştırıver :)

  YanıtlaSil

Blog Listem

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Popüler Yayınlar