29 Ağustos 2013 Perşembe

08/08/2013

  Canım kardeşim Ramazan Bayramının ilk gününde nişanlandı.


Nişan töreni memleketimizde oldu. Biz bayram sabahı eşimin ailesiyle bayramlaştık. yola çıktık. Nişandan yarım saat önce ordaydık. Ama öyle bir aksilik çıktı ki onca yolu aşmamıza rağmen katılamadık nişana. Canımız sağolsun ne yapalım. Fotoğrafları ben çekecektim halbuki. O yüzden hiç içime sinen bir fotoğraf yok. Sanki ben çekince çokda güzel bişey olacakmış gibi oldu bu da .:) mutluluklar canlarım benim. Öyle sevimli ve heyecanlılar ki. Birbirinize hep böyle tatlı tatlı bakın.

17 Ağustos 2013 Cumartesi

Bir Söz


İstediğin kadar inançlıyım de,
namaz kıl, 
sadaka ver ;
Umut verip, güven aşılayıp,
yarı yolda bıraktığın insanın 
gönül sadakasını her iki dünyada da veremezsin....


Mevlana

16 Ağustos 2013 Cuma

Ravza TuğbaKötü günlerin arasında böyle güzelliklerde doğuyor. Bayram öncesi 05/08/2013'de pek tatlı, kaşık suratlı Ravzamız doğdu. Kızımın Ela ablası vardı, birde kardeşi olmuş oldu.

Kafası yüzü çok küçük geldi gözüme. Bizim kızın kafası büyük ve tostoparlak olunca bu minik geldi bana. Ama bu minik zayıf olmasına rağmen oldukça uzun. E ne olacaktı sanki, anne uzun baba uzun :)) Bizim gibi kısa değiller.

Elanur ablası Ravza hanımın. Çok şanslılar bu kızlar. Dünyadaki en iyi dost bir kız kardeş bence. Keşke Asya'nın da bir kız kardeşi olsa.Benim de kız kardeşim yok malesef. Eksikliğini çok hissediyorum. Ravzanın annesi eltim olur kendisi kız kardeş eksiğini biraz olsun tamamlıyor. İyi varsın...
   Şunların güzelliğine bakın. Maşallah hep böyle mutlu ve sağlıklı olurlar inşallah.

15 Ağustos 2013 Perşembe

Şu aralar


   Beni merak eden arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Şu sıra çok zor birtakım olaylar yaşıyorum. Ama hayat işte. Binbir türlü yönü varmış. Güvenilen dağlar bir bakmışsın kuma dönmüş. İnşallah herşeyin hayırlısı olur. Normalleşmeye başladım bile. Bu minnoşla imkansız birşey değil zaten. Suratına bak hemen düzeliyorsun.


İyi sen varsın güneşim.Adrenalin seven bizim kız 


 Minik kuzunun doğum günü partisi...Fotoğrafta hiç oynama yok. Kızımın doğum gününe ait ailemizle hiç fotoğrafı yok diye ailelerimizi iftara davet ettik.Sonrasında pasta kestik. O kadar fotoğraf çekiniriz diye konuşmuştuk sözde tek toplu fotoğrafımız bu efenim. 

Birde bu fotoğraf var o güne ait.Bu kadar. Ne kadar özenirsen o kadar olmuyormuş bişeyler.

Blog Listem

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Popüler Yayınlar